| Základné údaje | |
| Dĺžka Výrobku | 100cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436049208 |
| EAN13 Bal. | 8426436049208 |
| Jed. Hmotnosť | 0.15kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Separačná Priehradka |
| Počet V Zbernom Balení | 24 |
| Séria | CABLOPLUS TS |
| Šírka Výrobku | 55mm |
Objavte modernejší dizajn, širšiu ponuku a lepšie služby na našej novej adrese.
| Základné údaje | |
| Dĺžka Výrobku | 100cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436049208 |
| EAN13 Bal. | 8426436049208 |
| Jed. Hmotnosť | 0.15kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Separačná Priehradka |
| Počet V Zbernom Balení | 24 |
| Séria | CABLOPLUS TS |
| Šírka Výrobku | 55mm |