| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 3cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787833749 |
| EAN13 Bal. | 5902787833749 |
| Hĺbka Vstavanie | 11mm |
| Hĺbka Výrobku | 11.5mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.0204kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Sada Tesnení IP44 Pre Rámčeky 4-násobné |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Séria | Simon 54 Nature |
| Šír. Hromad. Bal. | 9.5cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 307mm |
| Trieda ETIM | EC002554 Dodatočné Vybavenie Pre Inštalačné Spínače |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Sáčok S Visačkou |
| Typ Príslušenstva | Tesnenie / Sada Tesnení |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 22cm |
| Výška Výrobku | 98mm |