| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 33.2cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436015869 |
| EAN13 Bal. | 8426436015869 |
| Farba RAL | RAL 7011 |
| Hr. Zak. Podlahy | 5mm |
| Jed. Hmotnosť | 1.745kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Montážne Rozmery | 210 × 300mm |
| Názov Výrobku/typ | Revízne Veko |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Séria | SF |
| Šír. Hromad. Balenia | 23cm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC000024 Vklad Pre Podlahovú Montáž |
| Tvar Výrobku | Obdĺžnikový |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Montáže | Vo Zvýšenej Podlahe, V Liate Podlahe |
| Výška Hromad. Balení | 9.8cm |
| FARBA | Sivá |