| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 19.5cm |
| Druhy Modulov | SIMON 500 |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053094334 |
| EAN13 Bal. | 8421053094334 |
| Farba RAL | RAL 7021 |
| Jed. Hmotnosť | 0.045kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Rámček Pre Príslušenstvo |
| Počet Modulov K45 | 2× K45 |
| Počet Modulov SIMON 500 | 1× S500 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Použitie | Do Stĺpikov A Ministĺpikov |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Séria | ALC |
| Šír. Hromad. Balenia | 15.5cm |
| Trieda ETIM | EC000461 Montážna Doska Pre Elektroinštalačné Stĺpca |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Montáže | Zástrčka |
| Výška Hromad. Balení | 9.5cm |
| FARBA | Grafitovo-sivá |