| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Druh Výrobku | Náhradný Diel |
| Druhy Modulov | SIMON 500 |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053093337 |
| EAN13 Bal. | 8421053093337 |
| Farba RAL | RAL 9010 |
| Hĺbka Výrobku | 16mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.089kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Rámček Príslušenstva |
| Počet Modulov | 4 |
| Počet Modulov SIMON 500 | 4× S500 |
| Počet V Zbernom Balení | 5 |
| Použitie | Do Podlahových Krabíc |
| Séria | SIMON 500 |
| Šír. Hromad. Balenia | 13.5cm |
| Šírka Výrobku | 228mm |
| Trieda ETIM | EC002250 Prechodový Adaptér Pre Elektroinštalačného Vybavenie |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Montáže | Skrutkovacie |
| Výška Hromad. Balení | 9.5cm |
| Výška Výrobku | 132mm |
| FARBA | čisto Biela |