| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 28.5cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 28cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787832247 |
| EAN13 Bal. | 5902787832247 |
| Hĺbka Výrobku | 10mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.196kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Rámček 3 - Násobný Sklenený |
| Počet Modulov | 3 |
| Počet V Zbernom Balení | 5 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie, Pôvodná |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Poznámky | * Pre Získanie Odolnosti IP44 Treba Použiť Tesnenie Rámčeku, Nehodí Sa Pre Hotelový Spínač |
| Séria | Simon 54 Nature |
| Šír. Hromad. Bal. | 12.3cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 20cm |
| Šírka Výrobku | 234mm |
| Smer Montáže | Horizontálne A Vertikálne |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Stupeň Ochrany IP | IP20/IP44 |
| Trieda ETIM | EC000007 Krycí Rámček Pre Elektroinštalačné Vybavenie |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové, Sklo |
| Výška Hromad. Balení | 13cm |
| Výška Jedn. Bal. | 4cm |
| Výška Výrobku | 96mm |
| FARBA | Lávová/striebro |